Membri Fondatori

Valentin Miu - Presedinte APPR

Psihoterapeut psihanalist

Tel: 0736 660 777

Email:valimiu@yahoo.com

Website: http://www.psihanalitica.com

Sorina Nastase- Vicepresedinte APPR

Medic primar psihiatru, psihoterapeuta de orientare psihanalitica si comportamental-cognitiva

Tel: 0746107889

Email: sorinanastase@gmail.com

Ruxandra Savulescu - Cenzor APPR

Psihoterapeut de orientare psihanalitica, licentiata in stiinte administrative

Tel: 0730055335

Email: ruxandrasavulescu@gmail.com

Livia Boca

Psiholog clinician si psihoterapeut de orientare psihanalitica

Tel: 0735012386

Email: liviakirilov@yahoo.com

Maria Mădălina Stăiculescu

Psiholog clinician, psihoterapeut de orientare psihanalitica (copii, adolescenti, adulti)

Tel: 0766295566

Email: din.madalina@yahoo.com

Liana Elena Dumitru

Psihoterapeut psihanalitic sub supervizare

Tel: 0742026021

Email: lianaelenadumitru@gmail.com

Irina Roxana Petre

Psihoterapeut specializat in terapie cognitiv-comportamentale si psihanalitica

Tel: 0722224520

Email: irinaroxana_petre@yahoo.com

Laurentiu Rogozan

Psiholog clinician, psihoterapeut de orientare psihanalitica

Tel: 0746585699

Email: laurentiu_rogozan@yahoo.com

Elena Bangala

Psihoterapeut de orientare psihanalitica, psiholog clinician.

Tel: 0746 267 376

Email: elena.bangala@gmail.com

Marana Ana Laura Papagheorghiu

Psihoterapeut de orientare psihanalitică, Psiholog clinician

Tel: 0721.525.762

Email: marana@terapiesiconsiliere.ro

Website: terapiesiconsiliere.ro

Ovidiu Mihail Postolache

Psiholog clinician și psihoterapeut analitic szondian

Tel: 0742 997 699

Email: postolache.ovidiu.mihail@gmail.com

Oana Cristina Petrescu

Psiholog clinician si psihoterapeut de orientare psihanalitică

Tel: 0740 691 054

Email: petrescu.oana2018@gmail.com

Gabriela Dumitru

Psihoterapeut de orientare psihanalitică pentru copii, adolescenți si adulți

Tel: 0744 440 702

Email: gabriela.dumitru12@yahoo.com

Katinka Major

Psiholog clinician, psihoterapeut analitic szondian

Tel: 0722688287

Email: majorkatinka@yahoo.com

Mirela Antonescu

Psihoterapeut psihanalist

Tel: 0744 566 808

Email: gheorghitamirela@yahoo.com

Raluca Claudia Poroineanu

Medic specialist psihiatru, psihoterapeut de orientare psihanalitică

Daniela Irimia

Psihanalistă

Tel: 0722 682 765

Email: danielairimia2007@yahoo.fr

Leonard Năstase- Lector universitar UMF „Carol Davila” București

Medic primar neonatolog, specialist pediatru, doctor în științe medicale, psihoterapeut de orientare psihanalitică

Tel: 0742 997 699

Email: nastaseleonard@gmail.com

Costel Popa

Email: costel.popa@me.com

Website: https://www.costelpopa-psy.net

Viorel Nedelcu

Psihoterapeut psihanalist

Email: viorelnedelcu@yahoo.com

Rita Mariana Teodoru

Psihanalista

Tel: 0723 154 450

Email: teorita@yahoo.com

Cristina Fide

Psihoterapeut psihanalist

Tel: 0727 071 780

Email: cristinafide@yahoo.com

Graziela Irene Ionescu

Psihoterapeut de orientare psihanalitică

Tel: 0744 319 527

Email: graziela_irene@yahoo.com

Violeta Mancaș

Tel: 0723 503 102

Email: violetamancas@yahoo.com

Khalil Carmen Vanda

Khalil Carmen Vanda

Psihoterapeut psihanalist

Tel: 0722 342 257

Email: vanda.khalil@yahoo.com

Doru Cătălin Popescu

Psihanalist

Tel: 0744 855 642

Email: cat@cuantica.ro

Becheanu Andreea Silviana

Andreea Silviana Becheanu

Tel: 0722 952 303

Email: andreea.becheanu@gmail.com

Irina Cristina Anisescu

Psihoterapeut psihanalist

Tel: 0723 827 147

Email: crissanisescu@gmail.com

Mandeal Ana

Ana Mandeal

Tel: 0730 170 208

Email: ana.mandeal@googlemail.com

Daniel Andronache

Daniel Andronache

Tel: 0748 202 000

Email: daniel.andronache@gmail.com

Membri de onoare

Vasile Dem. Zamfirescu

Vasile Dem. Zamfirescu

Psihanalist

Membri

Diana Blaj

Diana Blaj

Psihoterapeut psihanalist

Email: dianablaj2005@yahoo.com

Maria Magdalena Luta

Psihoterapeut de orientare psihanalitica si neuro-lingvistica, Psiholog clinician

Tel: 0740 271 316

Email: luta.magda@gmail.com

Website: www.balancedlife.ro

Mircea Zgardau

Psihoterapeut de orientare psihanalitica
Tel: 0726 312 325
Email: mircea.zgardau@gmail.com
Website: mirceazgardau.ro